Zobacz co działo
się ostatnio!
Wszystkie
Wrocław
Kraków
Warszawa
Białystok
Katowice
Dobrodzień
Gdańsk
Łódź
Bielsko-Biała
9/05/2024

Wydarzenie Piknik Projektanta i Architekta zgromadziło wielu wiodących przedstawicieli branży wnętrzarskiej i architektonicznej. Wśród uczestników znaleźli się renomowani producenci i dostawcy, tacy jak KLER, ARCHLine.XP, Technistone, Kontakt-Simon, Garden, Multimedialne Meble Drozd, Vinylownia, Bel-Pol oraz Dimplex. Piknik Projektanta i Architekta ten był doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych produktów i technologii, a także nawiązywania cennych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Kraków
25/04/2024

Piknik Architekta i Projektanta w galerii Tetmajera 83 był prawdziwym sukcesem, gromadząc pasjonatów architektury z różnych dziedzin. Dzięki zaangażowaniu KLER, ARCHLine.XP Polska, Wiśniowski, Technistone Polska, Herbec Group, Guardi – farby, dekoracje i inspiracje, Halupczok Kuchnie i Wnętrza, fourdukes.pl, EkoBabki, Kominki z Norwegii – Jotul Studio Kraków, BMW Dobrzański oraz Rydlówka / Muzeum Krakowa wydarzenie dostarczyło cenne wskazówki i nowe perspektywy, które z pewnością będą miały pozytywny wpływ na przyszłe projekty uczestników!

Wystawa fotografii autorstwa MASSA photographer oraz wykład profesora dr inż. arch. Romualda Loeglera dostarczyły niezapomniane wrażenia i inspiracje!

Wrocław
11/04/2024

Nową dawkę wiedzy zyskali Uczestnicy Pikniku Projektanta i Architekta we Wrocławiu!

Wrocławski Piknik przyniósł niezwykłe inspiracje i praktyczne wskazówki dla wszystkich entuzjastów projektowania i aranżacji wnętrz. Dzięki blokom tematycznym uczestnicy mogli poznać najnowsze trendy i technologie oferowane przez liderów branży. Od nowoczesnych kolekcji mebli i akcesoriów po innowacyjne narzędzia projektowe, każdy mógł znaleźć coś interesującego. Dodatkowo, prezentacje partnerów: ARCHLine.XP, Kler, Garden, Kontakt – Simon, Dimplex, Lakma, Technistone, Wiśniowski oraz Multimedialne Meble Drozd wzbudziły entuzjazm, pokazując różnorodność możliwości dostępnych na rynku. Wrocławski Piknik był doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i nawiązania cennych kontaktów w świecie designu i architektury.

Warszawa
14/03/2024

Podczas Pikniku Projektanta i Architekta w Warszawie uczestnicy zainspirowali się nowymi pomysłami!

14 marca w Warszawie odbył się Piknik Architekta i Projektanta, gromadząc pasjonatów architektury. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i inspiracji w dynamicznym środowisku stolicy. Dzięki zaangażowaniu wielu partnerów, takich jak ARCHLine.XP, Garden, Kontakt – Simon, Dimplex, Lakma, Carboline Polska, Blanco oraz Multimedialne Meble Drozd, uczestnicy mogli zgłębić różnorodne aspekty projektowania oraz znaleźć inspirację do tworzenia unikalnych i funkcjonalnych przestrzeni. Wspomniani partnerzy zaprezentowali innowacyjne meble ogrodowe, systemy oświetleniowe, nowoczesne kominki elektryczne, farby i powłoki ochronne, a także zaawansowane technologicznie meble multimedialne. Dodatkowo, podczas warsztatów nasi goście mieli okazję podziwiać na żywo proces powstawania obrazów, które były tworzone przez artystę znanego jako Jarocki Art. To niezwykłe doświadczenie pozwoliło poznać tajniki procesu twórczego i być może jeszcze bardziej zainspirować się sztuką.

Poznań
8/02/2024

Piknik Projektanta i Architekta w Poznaniu przyciągnął wiodących przedstawicieli branży projektowej i architektonicznej. Wśród uczestników znaleźli się takie firmy jak KLER, ARCHLine.XP, Garden, Dimplex, Omnires, Kontakt-Simon, Munari oraz WOFI. Była to znakomita okazja do zaprezentowania nowoczesnych produktów i technologii, nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń między specjalistami.

Rzeszów
18/01/2024

Piknik Architekta i Projektanta w Rzeszowie zgromadził liczne grono specjalistów w branży!

Spotkanie to było okazją do wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów oraz zapoznania się z nowościami rynkowymi. Wydarzenie odbyło się w salonie marki KLER, znanej ze swoich eleganckich i nowoczesnych mebli. Ich najnowsze kolekcje przyciągnęły uwagę wielu uczestników, oferując inspiracje do przyszłych projektów wnętrzarskich. Program pikniku wzbogaciły prezentacje firmy ARCHLine.XP, która zaprezentowała innowacyjne rozwiązania w zakresie oprogramowania do projektowania architektonicznego. Wydarzenie uświetniła także firma Lakma, specjalizująca się w produkcji chemii budowlanej. Nie zabrakło również Dimplex, lidera w dziedzinie technologii grzewczych. Garden zaprezentował natomiast nowoczesne rozwiązania dla przestrzeni zewnętrznych, które mogą odmienić każdy ogród i taras, wprowadzając nowoczesny design i funkcjonalność.

Dobrodzień
23/11/2023

Piknik Architekta i Projektanta w Dobrodzieniu zgromadził liczne grono specjalistów z branży!

Była to wyjątkowa okazja, aby dołączyć do ekspertów, podzielić się wiedzą o aktualnych trendach oraz wyzwaniach w pracy architekta i projektanta. Jednym z kluczowych elementów Pikniku było zapoznanie się z nowymi kolekcjami i narzędziami, które znacząco ułatwiają pracę projektanta. Szczególną uwagę przyciągnęła oferta marki Kler oraz dyskusja na temat wyboru między skórą a tkaniną – temat, który zawsze budzi wiele emocji. Nie zabrakło także praktycznych warsztatów. Uczestnicy mieli okazję z bliska poznać nasz program ARCHLine.XP, zgłębiając jego działanie, funkcje i możliwości.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenie!

Kraków
25/05/2023

Uczestnicy Pikniku Projektanta i Architekta w Krakowie zyskali nową dawkę inspiracji!
Podczas wydarzenia zaprezentowano aktualne trendy w branży wnętrzarskiej, które razem z ażurowymi instalacjami od Kriskadecor i bogatą kolekcją dywanów CASA, stworzyły niezwykłe połączenie dla projektantów. Dostępne dla wszystkich konkursy, wykłady i quizy, pozwoli nam zadbać o odpowiednia merytorykę wydarzenia. Nie zabrakło również strefy DIY, w której każdy samodzielnie mógł przygotować świecę zapachową pod okiem wykwalifikowanej Karoliny Sakwińskiej! Partnerami wydarzenia zostali: ARCHLine.XP, Kler, Halupczok, CASA Dywany, Kriskadecor, Laminam, VERO, Fortuna.

Katowice
16/03/2023

Uczestnicy Pikniku Projektanta i Architekta w Katowicach zyskali nową dawkę inspiracji!

Piknik architekta i projektanta odbył się 16 marca w Katowicach ,w najbardziej zielonym mieście w Polsce. Uczestnicy dopisali, dzięki temu szerokie grono słuchaczy skorzystało z merytorycznych wystąpień i inspirujących wykładów, o które zadbali:  ARCHLine.XP, Hoder, Hajnówka, MORIC i HARO. Nasi partnerzy pokazali niezwykłą kolekcję mebli ogrodowych, zainspirowali innowacyjnymi i ekologicznymi rozwiązaniami dla podłóg, zaprezentowali nowe trendy w projektowaniu kuchni, a na warsztatach mogliśmy poznać szerokie możliwości projektowe, które oferuje program ARCHLine.XP.